Zoznámte sa s novým slovenským talentom!

Zoznámte sa s novým slovenským talentom!
21. januára 2020 spinaker
  • Pop/Rock
  • Domáce

Len 22 ročný DJ vystupujúci pod umeleckým menom Kypo sa hudbe venuje už niekoľko rokov, no toto je vôbec prvý krát, kedy vydal vlastnú skladbu ako producent.

Na skladbe “I Need” som pracoval viac ako pol roka. Stále som nebol so svojou prácou spokojný a mal som pocit, že tomu niečo chýba“, prizáva Kypo. Keď sa skladba dokončila, so svojim tímom začal pracovať na videoklipe, ktorý sa celý odohráva na Slovensku.

Vyberali sme čo najkrajšie lokácie na západnom Slovensku, ktoré sa nám hodili podľa scenára. Vo videoklipe môžete vidieť aj pieskovú pláž so slamennými dáždnikmi ako na dovolenke. Pritom to je len naša Kunovská priehrada…“. Aj napriek obmedzenému rozpočtu sa dá tento klip považovať za veľmi výnimočný.

„Videoklipov je vo svete veľmi veľa a ťažko sa hľadajú nové nápady. Ale žmurkajúci macko… To sa len tak hocikde nevidí. Vo videoklipe je aj skrytá myšlienka o tom, že priatelia, ktorých si vyberáme, sú ako rodina na celý život. Preto by sme ich nemali posúvať na druhú koľaj keď sa objaví nejaký ten frajer/frajerka. Vzťah môže byť dlhý ale aj krátky, no priateľstvo býva večné. Do videoklipu som zapojil hlavne kamarátov. Natáčanie bolo asi najlepšou časťou celej tvorby. Tvoriť videoklip o tom, že priateľstvo je dôležité a pracovať pri tom s tými svojimi bolo úžasné“, uzatvára Kypo.

 

 

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*