Thomas Puskailer je komiksový superhrdina, zachraňuje životné prostredie!

Thomas Puskailer je komiksový superhrdina, zachraňuje životné prostredie!
20. septembra 2019 spinaker

Thomas Puskailer je komiksový superhrdina, zachraňuje životné prostredie!

  • Pop/Rock
  • Domáce

Populárny spevák, herec a moderátor Thomas Puskailer má ďalší rozmer! Stal sa superhrdinom v komikse! Pod menom Eco hrdo predstavuje komiks ECO & TANK – Zelená liga. Komiks má pomôcť chrániť životné prostredie a naučiť ľudí správať sa ako správny eko-hrdina. Prvý diel dostanú zadarmo deti a študenti na aktuálnom ECO ENERGY TOUR, ktoré odštartovalo tento týždeň a bude pokračovať po celom Slovensku!

Thomas Puskailer stíha všetko! Je spevákom, moderátorom, muzikálovým hercom aj vzorným otcom. Teraz mu pribudla nová rola – je superhrdinom v komikse!

Odmalička milujem komiksy, neustále ich čítam a inšpirujú ma v živote. Teraz spoločne s vynikajúcou ilustrátorkou Zuzanou Jančovou a Ivanou Jančovou, ktorá sa postarala o originálny scenár, sme vymysleli tento jedinečný komiks. Snažíme sa tak pre ľudí vytvoriť niečo, čo ich bude baviť, inšpirovať, motivovať… Skrátka chceme dať aj Slovensku vlastných superhrdinov. Náš komiks je vtipný a vhodný nielen pre mládež, ale pre kohokoľvek,“ nadšene hovorí spevák, herec a hudobník Thomas Puskailer.

Príbeh komiksu je o opustenom mačiatku Tank a o chlapcovi menom Eco, ktorých nečakane spojí úder bleskom počas zúriacej búrky. Sila tohto blesku je však neobyčajná a dá obom super-schopnosti. Vďaka nim dostanú šancu chrániť svet pred eko-katastrofami.

Zelená liga sa bude postupne rozrastať a všetci jej členovia budú zachraňovať planétu pred ekologickými katastrofami a bojovať so zloduchom, ktorý si na našu planétu brúsi zuby. Vďaka týmto dobrodružstvám sa naučíme, ako sa stať naozajstným eko-hrdinom. Chceme inšpirovať deti, mladých a vlastne všetkých ľudí na planéte. Po dokončení posledného dielu plánujeme dať všetky samostatné príbehy dokopy a vydáme ho v knižnej podobe,“ plánuje Thomas Puskailer.

Prvý diel komiksu dostanú deti a študenti na aktuálnom ECO ENERGY TOUR, ktoré odštartovalo tento týždeň a bude pokračovať po celom Slovensku!

Začali sme turné a som nadšený, myslím si, že sme splnili očakávania detí aj učiteľov. Tento program hodnotia výborne a pozitívne. Všetci sú prekvapení, že sme koncerty posunuli na vyššiu environmentálnu úroveň. Je to skvelý spôsob, akým osloviť ľudí, aby sa starali o naše životne prostredie. Máme bezprostredné reakcie od detí aj dospelých,“ dodáva sympatický Thomas.

Sledovať dobrodružstvá ekohrdinu Thomasa Puskailera môžete na instagrame @ecoatank alebo si ho môžete zdarma stianhuť www.ecotour.sk. Tu nájdete aj aktuálne informácie o ECO ENERGY TOUR.

ECO ENERGY TOUR 2019:

19.9. STROPKOV
20.9. STROPKOV
30.9. SOĽ
1.10. VRANOV NAD TOPĽOU
2.10. BYSTRE
3.10. HLINNÉ
14.10. ROVINKA
15.10. ŠAMORÍN
16.10. KOLLÁROVO
28.10 HORNÁ VES

Tituly speváka Thomasa Puskailera kúpite na www.spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*