DomácePop/Rock

The Minority predstavujú novinku “One Of A Kind”.

By in Pop/Rock, Domáce

The Minority predstavujú novinku “One Of A Kind”.

  • Pop/Rock
  • Domáce

Bratislavská punk-rocková kapela The Minority nezaháľa ani počas svojho letného turné a vydáva samostatný singel s názvom “One Of A Kind”. Táto novinka v sebe veľmi dobre prezentuje energický “kalifornský” punk-rock, ktorý je zľahka poprepájaný s prvkami iných žánrov, ako sú napríklad country alebo folk . Výsledkom je potom pieseň, ktorú ako hovorí frontman kapely Peter Jarábek „si môžete kľudne zahrať aj tak s kamarátmi niekde pri ohni“.

Skladba predovšetkým odkazuje na všetky tie radosti a starosti, ktoré prináša každodenná realita, ale ako dodáva Peter Jarábek „všetky tieto udalosti vytvárajú jedinečnú (“One Of A Kind“) cestu každého z nás v hľadaní pomyselného osobného šťastia, a dávajú tomu všetkému obrazne povedané nezameniteľnú príchuť.“

Pre ešte lepšie vyjadrenie významu skladby “One Of A Kind” sa kapela rozhodla spraviť lyric video, ktoré svojim stvárnením dáva možnosť divákovi dostať celý odkaz piesne viac pod kožu a tiež svojim štýlom podporuje spojenie punk-rocku s prvkami country a folk.

August a September bude pre The Minority v znamení vystúpení v rámci ich letného turné. Kapela pozýva všetkých na svoje koncerty, ktoré budú tak na západe, strede ako aj východe Slovenska.

Koncerty TOUR 2023

25.08. 2023 – Bardejovský Jarmok, Bardejov

26.08. 2023 – Sviatok Piva, Myjava

31.08. 2023 – Mikulášske leto, Liptovský Mikuláš

09.09. 2023 – XVI. Hornoliptovský jarmok, Liptovský Hrádok

 

Zdroj: TS, The Minority

Tituly skupiny nájdete na spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*