Taylor Swift vydáva remix singlu “Lover”.

Taylor Swift vydáva remix singlu “Lover”.
26. novembra 2019 spinaker
  • Pop/Rock
  • Zahraničie

Jedna z najväčších popových senzácií súčasnosti Taylor Swift vydáva remix singlu Lover, na ktorom spolupracovala so Shawnom Mendesom. Originálna verzia singlu pochádza z rovnomenného siedmeho štúdiového albumu, z ktorého sa stal okamžitý triumf. Iba za prvý týždeň sa predalo najviac kusov nosičov v histórii predaja albumov – Lover tak z prvého miesta zosadil album reputation, ktorý vyšiel v roku 2017 a ktorého autorkou je rovnako Swift. Lover sa ďalej stal najpredávanejším albumom tohto roku v USA, v 98 štátoch sa na iTunes stal platňou číslo jedna, v amerických tabuľkách na Spotify každá skladba z albumu debutovala v Top 25, z ktorých deväť skladieb debutovalo dokonca v Top 10. Lover je zatiaľ najlepšie hodnoteným albumom Taylor Swift na renomovanom webe Metacritic a samotná Taylor bola billboardom okamžite dosadená na čelo rebríčka najlepších textárov súčasnosti.

Taylorino dielo otriaslo merítkami hudobného priemyslu po celom svete. Lover je doposiaľ očividne jej najuznávanejším albumom. Jej úprimnosť a zraniteľnosť, ktoré do albumu vložila, stvorili majstrovské dielo,“ približuje úspech albumu zakladateľ a riaditeľ Republic Records Monte Lipman. Lover je najvyspelejším a zároveň najzábavnejším Tayloriným albumom, do ktorého sa navrátila spomínaná zraniteľnosť a romantika, nechýba však ani experiment a jedny z jej najlepších vokálnych výkonov.

Single ME !, You Need To Calm Down a Lover sa stali okamžitými hitmi a len na YouTube dosiahli ich videoklipy takmer pol miliardy zhliadnutí.

Tituly speváčky Taylor Swift si môžete kúpiť na www.spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*