DomácePop/Rock

Spevák Adam Pavlovčin vydal svoj debutový album s názvom “AGE OF ADONXS”.

By in Pop/Rock, Domáce

Spevák Adam Pavlovčin vydal svoj debutový album s názvom “AGE OF ADONXS”.

  • Pop/Rock
  • Domáce

Adam Pavlovčin, slovenský spevák s výrazným hlasom, skladateľ, model a tanečník, ktorý dnes už vystupuje pod umeleckým menom ADONXS sa dočkal svojho debutového albumu s názvom Age of Adonxs.

Po vydaní dvoch úspešných singlov Moving On a Game, ktoré si držali popredné miesta v rádiových rebríčkoch a po zverejnení emotívnej balady Cold Summer, sa môžeme teraz tešiť na ďalších sedem skladieb, ktoré doplnia albumovú zostavu. Hitovka Game obsadila na osem týždňov prvú priečku a pozíciu najhranejšej slovenskej skladby v slovenskom éteri a skladba Moving On sa držala dvanásť týždňov v TOP 10 v rámci hitparády najhranejších slovenských a českých piesní.

“Je to pre mňa obrovský míľnik mojej hudobnej kariéry a mám z albumu naozaj veľkú radosť. Je to moja osobná, v niečom až intímna výpoveď a mám pocit, že skladby dokážu previesť poslúchača celou škálou emócií a pocitov. Na albume ponúkam od dynamických skladieb, zmyselných textov, sentimentálnych balád až po rádiové hity,” odkazuje svojim fanúšikom Adonxs. Názov albumu Age of Adonxs predznamenáva príchod nového vetra na česko-slovenskú hudobnú scénu, ako aj Pavlovčinov debut po vítazstve v speváckej súťaži SuperStar

Na albume spolupracoval so svojím stálym tímom producentov Marekom Rakovickým, Oliverom Fillnerom a Tomášom Lobbom zo štúdia Lavagance. Celý album zmastroval Dave Kutch, ktorý okrem iného spolupracuje celosvetovo s umelcami ako Dua Lipa, The Weeknd, Lana Del Rey, či Billie Eilish.

Zdroj: TS, Warner Music

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*