Speváčka Suzie Hroncová oslavuje materstvo pozitívnou skladbou „Nový člen“!

Speváčka Suzie Hroncová oslavuje materstvo pozitívnou skladbou „Nový člen“!
6. mája 2020 spinaker

Speváčka Suzie Hroncová oslavuje materstvo pozitívnou skladbou „Nový člen“!

  • Pop/Rock
  • Domáce

Speváčka a čerstvá mamička Suzie Hroncová sa rozhodla svoje materstvo a rodičovstvo osláviť skladbou! Novinka nesie názov „Nový člen“ a text aj hudbu má na konte šarmantná Suzie. K tanečnému singlu si Suzie aj sama urobila klip. Pôvodne plánované nakrúcanie museli totiž kvôli koronakríze zrušiť. Vypočujte si pozitívny song „Nový člen“ a pozrite si klip plný súkromných záberov krásnej mamičky Suzie Hroncovej.

Skladba „Nový člen“ je oslavou syna Suzie Hroncovej Riška, ktorý sa narodil v júni minulého roka. Hudbu aj text k novinke napísala sama mama.

Táto skladba vznikla pred pôrodom, keď som sa už nevedela dočkať malého, kedy príde za nami na tento svet. Skladba, jej prvý impulz, mi napadol za volantom, keď som šoférovala zo Senca do Bratislavy. Nádherne svietilo slnko, mala som výbornú náladu a vtedy som si začala spievať: “Máme nového člena v rodine, verím, že bude veľmi veselo, budeme brázdiť spolu ulice, mama sa teší veľmi velice, prevelice!” Spievala som si to asi tri dni a išla z toho taká dobrá energia a radosť, že som sa rozhodla z toho urobiť celú skladbu – oslavnú na príchod nášho, môjho malého Riška,“ vyznala sa krásna Suzie Hroncová.

O master a mix novej skladby sa postaralo Littlebeatstudio. Novinka získala aj obrazovú podobu, klip si postrihala samotná speváčka. Hlavnú úlohu v ňom hrá samozrejme malý Riško.

„Hudba je vždy o danej emócii a téme. Hudba je druh lásky, druh výpovede a myslím si, že či už je na akúkoľvek tému, pre autora je vždy autentická a robí ju celým srdcom, tak ako ju cíti a je o nej presvedčený. Skladba pre môjho syna bola niečo úplne iné v tom zmysle, že robíte to pre niekoho, kto vám je najvzácnejší. Pre mňa znamená môj syn všetko! Je to niečo úžasné. Je to láska, je to srdce a obrovská radosť. Preto som sa aj klip nakoniec rozhodla vytvoriť sama. Je to nefalšovaný nehraný klip, momenty zo života. Chcela som, aby zachytával radosť a šťastie ktoré teraz máme. Nebol to rychlokvasený projekt, dosť dlho mi to trvalo, nakoľko som chcela mať zachytené reálne krásne momenty z našej novej životnej etapy. Neplánovala som to, stalo sa tak kvôli zrušenému nakrúcaniu v aktuálnej situácii. Bolo mi ľúto schovávať tak pozitívnu skladbu pred ľuďmi práve v čase, kedy by mohla vyčariť na ich tvárach úsmev. A tak som sa rozhodla, že ten klip urobím sama. Aby som sa podelila o radosť a všetkých potešila…“ vysvetľuje Suzie.

Materstvo zmenilo život speváčky od základov. Suzie však zmeny miluje a tak sa rýchlo prispôsobila. Rovnako pozitívne zvláda aj súčasnú koronakrízu.

Náročné je to, že nemôžem byť s rodičmi. S mojim tatom sme hrávali, spievali a nacvičovali na náš projekt Suzie Goes to Classics a strávili sme spolu krásny čas. A s malinkým som rodičov chodila denne navštevovať. A to všetko sa v jeden deň skončilo. Veľmi mi to chýba. Môj tato bude oslavovať teraz v decembri 80 rokov a tak nás ani nenapadne ho ísť navštíviť. Je to príliš riskantné. Je s ním vlastne len moja mamina. Tak ich chodievam pozrieť aspoň tak na diaľku, cez okno a sem tam im niečo potrebné prinesiem a nechám pred dverami, ale návštevy sú len cez kuchynské okno. Teraz, keď je malý Riško ešte taký malinký a robí progresy, je mi veľmi ľúto, že ho moji rodičia nemôžu vidieť. Všetko rodičom nakrúcam na mobil a denne im to posielam. Delím sa s nimi o všetky nové zážitky prostredníctvom mobilu. Ešte že dnes máme túto vymoženosť!“ uzatvára speváčka Suzie Hroncová.

Suzie Hroncová sa narodila v umeleckej rodine. S otcom, legendárnym hudobníkom Braňom Hroncom začala vystupovať v troch rokoch, kde spievala v kapele, ktorú viedol. Potom pôsobila v školskom chóre v Rakúsku. Ako 19-ročná začala sólovú kariéru vo funkovo-jazzovej kapely Sax and Jay a paralelne vystupovala s rôznymi Dj-mi. V roku 2008 vydala debutový album SUZIE a potom postupne päť singlov. Dva roky pôsobila ako špeciálny hosť vo funkovej kapele u Kinga Ivana Vereša. Zatiaľ posledný projekt vytvorila Suzie so svojim otcom Braňom Hroncom – SUZIE Goes to Classics with legendary Brano Hronec on the piano.

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*