DomácePop/Rock

Skupina Peter Bič Project ponúka to najlepšie z tvorby po prvýkrát na vinyle „To najlepšie z nás“.

By in Pop/Rock, Domáce

Skupina Peter Bič Project ponúka to najlepšie z tvorby po prvýkrát na vinyle „To najlepšie z nás“.

  • Pop/Rock
  • Domáce

Po úspechoch, ktoré im priniesli albumy “Labyrint” a “Hlava” sa skupina Peter Bič Project rozhodla vydať prierez svojej tvorby po prvýkrát, a to rovno na LP platni.

“Rozhodli sme sa urobiť prierez obdobím, ktoré považujem za naozaj veľmi úspešné pre skupinu. Som naozaj veľmi rád, že z mnohých pesničiek sa stali hity, ktoré spoločne s nami spievajú na koncertoch aj naši poslucháči, fanúšikovia a za to im veľmi pekne ďakujeme. A keďže sme ešte žiaden album  nevydali ako vinyl, rozhodli sme sa práve pre tento typ nosiču “ hovorí o LPčke Peter Bič.  „ Mám z toho radosť, je ta taký ďalší pomyselný krok v pôsobení skupiny. Výber jednotlivých skladieb nebol ľahký a všetky by sa nám na album nezmestili“ dodáva s úsmevom Peter.

Rovnako prezradil aj ďalšie plány do konca roka. „ Pracujeme na nových pesničkách a pripravujeme sa na jesennú časť nášho turné, kde si môžeme pozrieť reakcie nášho publika na nové skladby. Zároveň by sme chceli ešte priniesť záznam z našich jarných koncertov. A niekde medzi tým, by sme ešte chceli natočiť klip k novinke, ktorú pomaly finalizujeme. Je toho naozaj dosť “ konštatuje na záver Peter Bič.

“To najlepšie z nás” kúpite aj na www.spinaker.sk

Zdroj: TS, Universal music

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*