Robo Opatovský pripravil na leto remix úspešnej skladby „Tancuj“!

Robo Opatovský pripravil na leto remix úspešnej skladby „Tancuj“!
28. júna 2019 spinaker

Robo Opatovský pripravil na leto remix úspešnej skladby „Tancuj“!

  • Pop/Rock
  • Domáce

Veselá dynamická skladba „Tancuj!“ Roba Opatovského má veľký úspech nielen u bežnej fanúšikovskej základne, ale páči sa aj DJ-om. Práve tí vnukli sympatickému spevákovi a skladateľovi myšlienku, aby k nej spravil remix, teda modernú verziu skladby použiteľnú na diskotékach. A keďže leto je obdobím, keď sa asi tancuje viac ako inokedy, Robo si povedal, že ide do toho! Remix „Tancuj!“ mu produkoval autor mnohých tanečných hitov Marek Šurin.

Melodická tanečná skladba Roba Opatovského „Tancuj!“ už skutočne nenechá nikoho lenivo sedieť. Na leto totiž pripravil remix verziu, ideálnu na diskotéky.

Mám veľa známych DJ-ov a po vydaní akustickej verzie sa ma často pýtali, či vyjde aj nejaký remix. Priznám sa, že čím som starší, tým viac ma baví počúvať akustickú hudbu, nechodím na diskotéky a tak  trendy v tanečnej hudbe až tak nesledujem. Pár mesiacov som preto odmietal ponuky na modernejšie verzie skladby od producentov a DJ-ov,” vysvetľuje s úsmevom Robo Opatovský.

Dynamický hit sa páči fanúšikom a radi ho hrajú aj rádiá. Roba na remix presvedčil až známy producent Marek Šurin a teraz dúfa, že sa stane aj jednou z letných diskotékových vypaľovačiek.

Pesničku hrám s kapelou na každom koncerte. V rámci jarného turné mala skladba veľký úspech a teším sa, že sa páči aj videoklip, ktorý som nakrútil v spolupráci s Oľgou Záblackou. Občas mi tanečné skupiny dokonca posielajú ich verzie choreografií na „Tancuj!“. Keď mi Marek Šurin poslal svoj návrh remixu, zapáčil sa mi na prvé počutie. Priznám sa, že som sám zvedavý, ktorá verzia bude mať väčší úspech,” dodáva Robo Opatovský.

Produkty speváka si môžete kúpiť na www.spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*