ZahraničieHip-hop/Rap

Post Malone prekvapil svojich fanúšikov vystúpením na novom pódiu na Times Square v New Yorku.

By in Hip-hop/Rap, Zahraničie

Post Malone prekvapil svojich fanúšikov vystúpením na novom pódiu na Times Square v New Yorku.

  • Hip-hop/Rap
  • Zahraničie

28-ročný „Rockstar“ rapper je vyzbrojený na poriadne hektické leto. Jeho pripravovaný piaty štúdiový prevažne gitarový album „AUSTIN“ vychádza o 10 dní. S albumom je na turné s názvom „If Y’all Weren’t Here, I’d Be Crying“, ktoré začalo minulý týždeň v Noblesville, štát Indiana, a bude pokračovať po USA, Mexiku, Austrálii, a aj po niektorých ázijských štátoch.

A teraz sa fanúšikovia mohli tešiť na bezplatné pop-up vystúpenie uprostred Times Square v New Yorku. Post Malone sa stal prvým umelcom, ktorý vystúpil na úplne novom, stálom pódiu inštalovanom na svetoznámom námestí. V utorok (18. júla) Posty uzavrel rušné námestie, aby pokrstil pódium TXS a odohral svoju debutovú show pre fanúšikov, ktorí nemuseli zaplatiť ani cent. TXS Entertainment je spoločnosť, ktorá postavila túto modernú scénu a sú viac než nadšení, že Posty sa stal jej inauguračným aktom. Pódium TXS sa stavalo sedem mesiacov a bude odteraz stálou štruktúrou a stane sa veľkou súčasťou estetiky Times Square.

Počas show Posty urobil ochutnávku zo svojno nového albumu a predviedol novo vydané piesne „Overdrive“ a „Enough is Enough“ a potom zaspieval aj klasické obľúbené piesne fanúšikov „Circles“, „Sunflower“, „Chemical“ a „Congratulations“.

Zdroj: justjared.com; hotnewhiphop.com; Post Malone Fabebook page

Tituly umelca nájdete na spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*