Nový štúdiový album Ozzyho Osbourna “ORDINARY MAN” vyjde 21. februára 2020.

Nový štúdiový album Ozzyho Osbourna “ORDINARY MAN” vyjde 21. februára 2020.
15. januára 2020 spinaker

Nový štúdiový album Ozzyho Osbourna “ORDINARY MAN” vyjde 21. februára 2020.

  • Pop/Rock
  • Zahraničie

V piesni Ordinary Man je verš, kde spievam: ‘Nechcem umrieť ako obyčajný človek,’ čo si myslím, že sa fakt nestane,” hovorí so smiechom Ozzy.

Člen rockandrollovej siene slávy, držiteľ prestížneho Grammy ocenenia, spevák a skladateľ Ozzy Osbourne oznámil vydanie svojho nového štúdiového albumu Ordinary Man na 21. februára 2020.

 

Takmer po desiatich rokoch vydávaný nový hudobný materiál uvádzajú dve skladby “Under The Graveyar” a “Straight To Hell” s hosťujúcim gitaristom Guns N ‘Roses Slashom.

Album vyjde ako štandardné CD, deluxe CD, čierny vinyl a deluxe farebný vinyl, picture disc a samozrejme aj digitálne. Navyše každý fyzický nosič bude obsahovať unikátny kód, ktorý umožní kupujúcemu zasúťažiť si a mať možnosť vyhrať viac ako 300 Ozzyho cien (vrátane vstupov na niektorý z koncertov v roku 2020 v rámci No More Tours 2, osobné stretnutie s Ozzym, darčekový certifikát z Ozzyho oficiálneho obchodu a mnoho ďalších cien).

Užil som si pri natáčaní toľko srandy ako nikdy pri vzniku žiadneho môjho predchádzajúceho albumu,” hovorí Ozzy. “Natočili sme ho rýchlo, čo sa mi nepodarilo od čias debutového albumu Black Sabbath. Toto bol úplne iný proces, ktorý som si fakt užil.

Nakrúcalo sa v Los Angeles, gitary sa ujal producent Andrew Watt, basy Duff McKagan (Guns N ‘Roses) a za bicie sa usadil Chad Smith (Red Hot Chili Peppers).

Ako špeciálny hostia sa na albume objavia Elton John, Post Malone a Tom Morello.

Všetko to do seba jednoducho zapadlo,” vysvetľuje Ozzy účasť hudobných hviezd. “Slash je môj drahý priateľ, rovnako tak i Elton. Keď som písal Ordinary Man, spomenul som si na starú Eltonova pieseň a povedal som Sharon: ‘Zaujímalo by ma, či by si ju so mnou nezaspieval.’ Opýtali sme sa ho a on súhlasil. Zaspieval a zahral na piano. Pecka.

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*