DomácePop/Rock

MONKEY BUSINESS zverejnili videoklip k svojmu prvému albumu v češtine.

By in Pop/Rock, Domáce

MONKEY BUSINESS zverejnili videoklip k svojmu prvému albumu v češtine.

  • Pop/Rock
  • Domáce

Skupina MONKEY BUSINESS zverejnila tri mesiace pred vydaním svojho nového albumu KDYŽ MÚZY MLČÍ klip k piesni CIAO! CIAO! CIAO!

Roman Holý ako režisér (aj autor námetu, scenára a strihu) na nakrúcanie oslovil herecké osadenstvo Dejvického divadla. Pieseň teda „zahrali“ Ivan Trojan, Václav Neužil, Martha Issová, Lenka Krobotová, Jana Holcová, Antonia Formanová, Tomáš Jeřábek, Jaroslav Plesl, Pavel Šimčík a tiež Matěj Hádek. Osobitných úloh sa ujali hudobná legenda Petr Spálený s Miluškou Voborníkovou.

Skupina Monkey Business vydá štúdiovú novinku Když múzy mlčí koncom augusta a pôjde o jej prvý „český“ album. O hudbu a produkciu sa opäť postaral Roman Holý, texty napísal basgitarista Pavel Mrázek s prispením Romana, Terezy Černochovej a Matěja Rupperta. Jedným textom prispel Daniel Bárta.

Rešpektovaná česká kapela, ktorá na predchádzajúcich albumoch spolupracovala s mnohými svetovými hudobníkmi, na nakrúcanie opäť prizvala vynikajúcich muzikantov. Tentokrát sú to Lou Fanánek Hagen, Peter Spálený, Ondrej Pivec, Roman Pokorný, Radim Vychopeň a Ashley Slater.

Monkey Business predstavia nové piesne už 18. júla v pražských Ledárnách Braník na koncertnej oslave svojich 24. narodenín, na ktorú si pozvali ako hosťa okrem iných aj Lou Fanánka Hagena a na ktorú pripravujú premiéru ďalšieho z klipov k chystanému albumu, Dva na kolejích, od režiséra Vladimíra Michálka.

TS, zdroj Warner Music

Tituly “Monkey Business” nájdete na spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*