DomácePop/Rock

Milo Kráľ predstavuje ďalší videoklip – “Len chvíľu”.

By in Pop/Rock, Domáce

Milo Kráľ predstavuje ďalší videoklip – “Len chvíľu”.

  • Pop/Rock
  • Domáce

Je to druhý oficiálny klip z pripravovaného albumu „A predsa sa točí“, ktorý vyjde v septembri,“ – spúšťa na úvod protagonista, autor hudby a textu Milo Kráľ. A kde sa v ňom nabrala inšpirácia na celý album nakoľko je autorom hudby i textov všetkých piesní? „Za jeden rok, hlavne ak je špeciálny ako bol ten náš posledný, že sa nedalo koncertovať ani hrať v divadlách, sa toho v človeku nazbiera pomerne dosť,“ Vysvetľuje Milo Kráľ. „Skladby vznikali od júna 2020, kedy som si povedal, keď mi korona dopriala toľko voľna, dobré by bolo ho nejako tvorivo využiť, až do júna 2021. Chýba mi teraz posledná skladba, ktorú chcem dokončiť v priebehu dvoch týždňov.
Stvárnenie príbehu v piesni Len chvíľu je zaujímavé a zahrali si v ňom i bábiky. „Našťastie som nad klipom nerozmýšľal veľmi ja, ale môj ďalší spolužiak z filmovej réžie Csaba Molnár, je to jeho nápad,“ – objasňuje vizualizáciu príbehu Milo kráľ. „Zveril som mu pieseň a tešil sa z jeho invencie. Samozrejme, že sme sa na začiatku aj počas realizácie o tom veľa rozprávali a výsledok si môžete pozrieť a vypočuť, snáď sa bude páčiť.

Pripomeňme si, že prvým videoklipom bola „Zrelá žena“ z dielne Milovho spolužiaka z filmovej réžie Tomáša Rafaja:

Pilotnou upútavkou poslal Milo Kráľ do sveta „Love song“, ale to je len demo verzia skladby, v plnom aranžmáne bude až na albume:

Do vydania albumu by mali ešte pribudnúť štyri videoklipy,“ prezrádza na záver Milo Kráľ. „Môj, na pieseň „Opaľujeme sa“, Lucii Halmovej k songu „Narodeninová“, Maxima Melnyka k skladbe „Rodičovská“ a na záver v septembri sa mi snáď podarí dať dokopy aj nejakú obrazovú koláž k titulnej piesni „A predsa sa točí“. Tým by sme našu „ročníkovú prácu“ na tému videoklip mohli uzavrieť. Chcem sa veľmi pekne poďakovať mojim spolužiakom, že sa so mnou na to dali.

Tituly speváka nájdete na www.spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*