ZahraničiePop/Rock

Miley Cyrus v novom singli spomína na svoje dospievanie.

By in Pop/Rock, Zahraničie

Miley Cyrus v novom singli spomína na svoje dospievanie.

  • Pop/Rock
  • Zahraničie

Presne 10 rokov po svojom nezabudnuteľnom vystúpení s Robinom Thickom na MTV VMA sa dnes Miley Cyrus delí o svoju novú pieseň “Used To Be Young”. Singel je oslavou cesty, ktorou umelkyňa prešla – nie je v ňom miesto pre hanbu.

“Táto pieseň je o tom, že ctíme to, kým sme boli, milujeme to, kým sme, a oslavujeme to, kým sa staneme. Cítim hrdosť, keď myslím na svoju minulosť, a som naplnená optimizmom, keď myslím na budúcnosť. Som vďačná svojim verným fanúšikom, ktorí každý deň uskutočňujú moje sny. Som úprimne vďačná za vašu podporu. Táto pieseň je pre vás”, komentuje Miley.

Premiéru singlu sprevádza jednoduchý, ale dojemný videoklip. “Je nesmierne emotívna, pretože som mini verziou svojej mamy a mohla som ju vidieť na kamere,” hovorí umelkyňa, ktorá bola počas nahrávania svedkom reakcií svojej mamy Tish. “Takže sme sa mohli vidieť, a keď takto tancovala, dohnalo ma to k slzám, rozosmialo a vyvolalo to vo mne veľa skutočných emócií. Myslím, že táto technológia ľuďom skutočne umožňuje prežívať skutočné emócie, čo v poslednej dobe veľmi často nevidíme.”

Pri príležitosti vydania novinky “Used To Be Young” sa Miley podelila o príbehy a postrehy z mnohých kapitol svojho života v materiáli Endless Summer Vacation: Continued (Backyard Sessions). Program, ktorý sa pôvodne vysielal na Disney+, sa dočkal špeciálneho vysielania na ABC deň pred vydaním singlu.

“Used To Be Young” je Mileyinou prvou novinkou od vydania jej kritikou oceňovaného albumu “Endless Summer Vacation”, na ktorom zaznel hit “Flowers”. Pieseň strávila osem týždňov na prvom mieste rebríčka Billboard Hot 100, čo je pre Miley doterajší rekord. Singel sa držal na 1. mieste v popových rádiách 10 týždňov a je najrýchlejšie dosiahnutou piesňou na tejto pozícii za posledných takmer desať rokov. “Flowers” nazbierala celkom cez 4 miliardy streamov a bola tiež najrýchlejšie prehranou piesňou, ktorá kedy dosiahla 500 miliónov prehraní na Spotify. Je pozoruhodné, že žiadna pieseň inej interpretky sa neudržala na vrchole britskej hitparády tak dlho!

“Used To Be Young” vyšla tesne pred 10. výročím vydania trikrát platinového albumu “Bangerz”. Disk obsahoval obľúbené hity “Wrecking Ball”, “We Cant Stop” a “Adore You”. Na oslavu okrúhleho výročia bude čoskoro vydaná limitovaná edícia vinylu s aktualizovaným obalom s doteraz nezverejnenými fotografiami a bonusovou skladbou ’23’, na ktorej sa podieľal Mike WiLL Made-It.

Zdroj: Sony Music News

Tituly Miley Cyrus nájdete na spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*