Kryštof s hosťujúcou Simou Martausovou nahrali duet pre tretie “Bobule”!

Kryštof s hosťujúcou Simou Martausovou nahrali duet pre tretie “Bobule”!
29. novembra 2019 spinaker

Kryštof s hosťujúcou Simou Martausovou nahrali duet pre tretie “Bobule”!

  • Pop/Rock
  • Zahraničie

Jedna z najpopulárnejších kapiel súčasnosti Kryštof vydáva v spolupráci so slovenskou pesničkárkou Simou Martausovou nový singel „Hvězdáři“. Hudbu aj text zložil Richard Krajčo, produkcie sa ujal Ondřej Fiedler a o mix a mastering sa postaral Ecson Waldes. Singel je predzvesťou tretieho pokračovania populárnej vinárskej komédie Bobule, ktorú kapela Kryštof sprevádza už od samých začiatkov.

“Keď nás filmári oslovili aj na ich “trojku”, urobilo nám to opäť radosť. Mali sme už niekoľko rozpracovaných piesní na album, ktoré budeme vydávať v roku 2021, a voľba padla na duet, ktorý som napísal pre kapelu a Simu Martausovú, “ približuje vznik skladby Richard Krajčo. “Sima nás totiž pred dvoma rokmi oslovila na spoluprácu, a tak sa všetko pekne spojilo dohromady. Máme radi jej pesničky a ich energiu, takže sme boli radi, že sa jej song, v ktorom som sa prvýkrát pokúsil o slovenský text, zapáčil. “

“Spolupráca s Richardom Krajčom a celou kapelou Kryštof mi urobila radosť. Mám rada ich hudbu a celé to bola krásna skúsenosť. Richard zložil celú pieseň dokonca aj so slovenským textom, čo je veľmi obdivuhodné. Som rada, že som sa toho celého zúčastnila – obľúbila som si aj ostatných členov kapely aj Richardovu Karin, s ktorou som sa vďaka natáčaniu zoznámila, ” dopĺňa Sima.

Natáčanie pokračovania „3Bobule“ začalo v prvej polovici júla síce prekvapivo v Prahe, ale po troch natáčacích dňoch sa filmári presunuli na južnú Moravu, kde s prestávkami pracovali do polovice augusta. Rovnako ako v predošlých dvoch filmoch sa dej točí okolo Terezy Ramba, Kryštofa Hádka, Lukáša Langmajera a Miroslava Táborského. „3Bobule“ budú do českých kín uvedené 12. marca 2020.

Videoklip k singlu „Hvězdáři“, ktorého réžie sa ujal Ondřej Urbanec (ManaWorld), obsahuje práve aj strihové zábery z filmovej novinky.

Tituly umelca si môžete kúpiť na www.spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*