DomácePop/Rock

Karin Ann ocenili v Hollywoode – jej videoklip “if i fall for you” zvíťazil v súťaži Los Angeles Film Awards.

By in Pop/Rock, Domáce

Karin Ann ocenili v Hollywoode – jej videoklip “if i fall for you” zvíťazil v súťaži Los Angeles Film Awards.

  • Pop/Rock
  • Domáce

Slovenská speváčka Karin Ann opäť boduje v zahraničí. Tentokrát sa teší z úspechu v USA s videoklipom k svojmu aktuálnemu singlu if i fall for you, ktorý získal ocenenie Los Angeles Film Awards. Videoklip slovenskej umelkyne zvíťazil v kategórii BEST MUSIC VIDEO v konkurencii videoklipov z celého sveta.

Videoklip „if i fall for you“ vznikal začiatkom tohto roka v americkom Los Angeles. Karin Ann zverila réžiu do rúk americkej kreatívnej dvojice TUSK (Olivia Mitchell a Kerry Furrh), ktorej videoklipy pravidelne skloňujú renomované magazíny ako Rolling Stone či Billboard. Tvorivý tím zo zámoria zvolil pri nakrúcaní videoklipu „if i fall for you“ analógovú technológiu klasických filmov, čo sa výrazne odráža v atmosfére klipu. Po boku Karin Ann si zahral Daniel Ferrell (Ant-Man a Wasp: Quantumania, Thor: Láska a hrom) a vo vedľajších úlohách sa predstavili Soyana Pigniat a Issabella Barraza.

Temná popová balada if i fall for you osloví každého, kto si v živote prial nahliadnuť za horizont prvých opojných dní v novej partnerskej známosti. Ako hovorí Karin – „Skladba je o životných obdobiach, kedy niekoho spoznáte a začnete k nemu niečo cítiť. Je o počiatočných fázach, kedy o novom partnerovi ešte veľa neviete, ale romantizujete si ho a predstavujete si, čo všetko by ste spolu mohli zažiť a ako by vyzeral váš vztah.“ Tiene nad novým vzťahom, ktoré reflektuje i nálada pesničky, predstavujú strachy prichádzajúce ruka v ruke s takmer každou novou láskou. „Napríklad kvôli tomu, že ste v minulosti zažili sklamanie, zľaknete sa každého negatívneho signálu a bojíte sa znovu sa zamilovať, pretože nechcete tým všetkým prechádzať znova,“ dopĺňa Karin.

Skladbu „if i fall for you“ napísala Karin Ann spoločne s držiteľom ceny Grammy, švédskym producentom a skladateľom Martinom Terefe, aktuálne pôsobiacim v Londýne, ktorý produkoval cenami Grammy, Brit a Juno ovenčené albumy Jasona Mraza, Jamesa Morrisona či KT Tunstall. Hudobného mixu sa ujal 2-násobný držiteľ Grammy Mitch McCarthy, ktorý stojí za zvukom najväčšieho hitu Olivie Rodrigo „drivers license“.

Zdroj: TS, Mgr. Adriana Nievelt

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*