DomácePop/Rock

IMT SMILE zverejnili prvé dátumy koncertov na rok 2024. Nebude chýbať ani špeciálny hosť – KALI.

By in Pop/Rock, Domáce

IMT SMILE zverejnili prvé dátumy koncertov na rok 2024. Nebude chýbať ani špeciálny hosť – KALI.

  • Pop/Rock
  • Domáce

Skupina IMT SMILE zverejnila svoje prvé dátumy koncertov na rok 2024. Hneď 07.01.2024 sa predstavia v Steel Aréne Košice a o pár dní 12.01.2024 aj v Tipsport aréne Banská Bystrica. Po vypredaných koncertoch, medzi ktorými nechýbali ani dva na Bratislavskom hrade  a tiež viac ako 8 tisíc fanúšikov  vo Východnej, bude skupina IMT SMILE pokračovať s koncertami na zimných štadiónoch. Tentokrát, tak hneď zo začiatku roka, nevynechajú ani najväčšie haly na strednom a východnom Slovensku.

Špeciálnym hosťom  bude nielen Laci Strike a  SDA CREW, ktorých sme mali možnosť vidieť s IMT SMILE už počas tohto roka, ale spoločne sa so skupinou fanúšikom predstaví KALI.  Práve s ním, už niekoľko týždňov, stále bodujú v slovenských rádiách so  skladbou “Nič sa nemení”. „V roku 2018 sme spoločne nahrali skladbu “Poď so mnou”, ktorá rozhodne nemôže chýbať v našom koncertnom playliste a ktorá má už viac ako 18 miliónov videní na youtube. A tešíme sa, že si spolu s Kalim zahráme už aj našu novú spoločnú pieseň “Nič sa nemení”. V januári si to v Košiciach a v Banskej Bystrici poriadne užijeme aj s našimi fanúšikmi “  hovorí Ivan Tásler.

Začiatok rok 2024 bude, teda poriadne našlapaný s hitmi IMT SMILE a ich hosťami na koncerte v Košiciach a v Banskej Bystrici. Vstupenky sú už od dnešného dňa v predaji na www.ticketlive.sk.

Zdroj: TS, Universal Music

Tituly IMT SMILE nájdete na spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*