IMT Smile spolu Nikol Štíbrovou priniesli “Príliš osobnú známosť” do novej Evitovky.

IMT Smile spolu Nikol Štíbrovou priniesli “Príliš osobnú známosť” do novej Evitovky.
6. novembra 2019 spinaker
  • Pop/Rock
  • Domáce

Česká moderátorka, herečka, Nikol Štíbrová a Ivan Tásler so skupinou IMT Smile vydávajú spoločný singel a videoklip k novému filmu Evity Twardzik Urbaníkovej s rovnomenným názvom PRÍLIŠ OSOBNÁ ZNÁMOSŤ. Autorom hudby je Ivan Tásler a text napísala Anna Tásler Onderková.

Veľa sme sa s Ivanom rozprávali nielen o filme, ale aj o našich predstavách, aká by filmová skladba mala byť, a som nadšená, že sa mu to do bodky podarilo naplniť “ priblížila proces tvorby piesne Evita.

Dostal som ponuku na nahratie piesne k filmu, podmienka bola, aby bola československá. Dlho som premýšľal nad tým, že s kým. Potom som úplnou náhodou na Instagrame videl Nikol spievať českú pesničku. Páčilo sa mi, s akým citom spieva, ako cíti hudbu bez toho, aby bola speváčka. A tak som ju oslovil cez Instagram“ hovorí Ivan Tásler. „A ja som veľmi spokojný, väčšinou tie moje prvé nápady vždy fungujú, a tak to bolo aj teraz. Ja som si nebol úplne istý, že či Nikol vôbec vie kto sú IMT SMILE. Zareagovala veľmi milo a sám som bol prekvapený“.

No můžu to jen potvrdit. Taková je dnes doba, lidi se kontaktují přes Instagram. Spočátku jsem tomu nechtěla veřit, protože, a teď to už Ivan ví, já jsem jejich veliký fanoušek. Pro mě to jsou páni muzikanti, a na začátku jsem si myslela, jestli jsi Ivan nedělá legraci. Vůbec jsem netušila, že mě IMT SMILE sledují na Instagramu. Pak mi ale zazvonilo slovenské číslo a byl to Ivan,“ spomína Nikol Štíbrová.

Zábery nielen z filmu ale i z nahrávania spoločnej skladby môžete vidieť aj vo videoklipe, ktorý vychádza spoločne so singlom Príliš osobná známosť. Režisérsky sa ho ujal Róbert Bošeľa a producentsky NUNEZ NFE s.r.o.

Nie je jednoduché zasahovať do hotového diela a vybrať z neho fragmenty, tak aby zostala kontinuita deja. Našťastie v tomto prípade mi to IMT Smile s Nikol veľmi uľahčili, lebo hudbou vystihli charakter nášho mikropríbehu a tým, že sme natáčali reálny proces tvorby piesne, naskytlo sa nám plno autentických situácii a dobrej energie, ktorú som pretransformoval do finálneho klipu,“ hovorí Robo Bošeľa, režisér.

Tituly IMT Smile si môžete kúpiť na www.spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*