DomáceDetské

Divadlo ZáBaVKa: “Jednoducho ZáBaVKa” a ZáBaVKové Vianoce” – novinky pre detičky.

By in Detské, Domáce

Divadlo ZáBaVKa: “Jednoducho ZáBaVKa” a ZáBaVKové Vianoce” – novinky pre detičky.

  • Detské
  • Domáce

Divadlo ZáBáVKa vydáva svoje tretie cédečko. A je to pecka, ktorá nesmie chýbať v žiadnom aute, či na žiadnej detskej párty. Album Jednoducho ZáBaVKa obsahuje viacero piesní, ktoré sú zábavné, veselé, ale slúžia aj ako edukatívna pomôcka pre škôlky či školy. V pesničkách sa naučíme geometrické tvary, spoznáme časti ľudského tela a naučíme sa aj správne vyslovovať!

Na CD budete počuť známe ZáBaVKové hlasy, ale aj celkom nových umelcov. Spevavú, ale aj poučnú pesničku Tvary zložil a nahral skvelý David Bílek, ktorého poznáte ako charizmatického gitaristu zo Superstar.  Na albume je trinásť piesní, ktorých texty napísali zakladatelia ZáBaVKáči – Zuzana Kolejáková (ZB) a Vojtech Koleják (VK). Jednoducho ZáBaVKa je album plný veselých aj tanečných detských pesničiek. Gitaru do skladby Dokelukelovitého ZáBaVKáčom nahral aj obľúbený herec a hudobník Juraj Bača. Spieva Adela Mojžišová, Martina Slobodová, Michal Zeman, ktorých poznáte z mnohých detských relácii. Počuť môžete aj Ingridu Baginovú, ktorá hosťuje pravidelne v SND, herečku Bratislavského bábkového divadla Miroslavu Dudkovú, či manželov Kolejákovcov. Najnovšie skladby obohatili aj detské hlasy ZáBaVKovích vokalistov a vokalistiek: Šimiho, Hanky, Stelky a Janka. Nechajte sa prekvapiť!

Hudobne sa na pesničkách podpísali skvelá hudobníčka a divadelníčka Andrejka Bučková, Vladimír Kubalák, Barnabás Kollárik Radovan „Bady“ Kráľ. Poslednú ZáBaVKovú srdcovku s názvom Ľúbim ťa zložila a na harfe nahrala talentovaná Mária Kmeťková.

Jednoducho ZáBaVKu budete milovať! Konečne iná hudba pre deti!

PS: A popri tom, divadlo ZáBaVKa vydalo aj svoj EP album ZáBaVKové Vianoce doplnený o nový singel a karaoke verzie pesničiek! Vianočné CD, ktoré si zamilujete a deti budú môcť pri stromčeku spievať opäť niečo nové.

Všetky zábavkové vianočné piesne na jednom CD a jedna nová pieseň! Veselé vianočné piesne spríjemnia rodinnú pohodu a deti môžu pri stromčeku spievať niečo nové. A naučia sa do Nového roka vinšovať veselo a s pesničkou na perách! Pesničky zložila najmä naša dvorná a vždy očarujúca skladateľka Andrea Bučková. Singel Nový rok nahral a hudobne upravil Barnabás Kollárik a naspieval Vojtech Koleják. Na albume je aj milovaný Yeti v podaní Ingridy Baginovej a pravdaže nesmie chýbať Pred oknom, za oknom, ktoré má aj karaoke verziu, tak ako aj všetky ostatné pesničky. Textovo sa na albume podpísali obaja ZáBaVKáči zakladatelia – Zuzana a Vojtech Kolejákovci.

Cédečko ZáBaVKové Vianoce skrátka musíte mať, aby aj tieto Vianoce boli plné spevavej pohody a zábavky! S láskou vaša ZáBaVKa!

CD Jednoducho ZáBaVKa finančne podporil Sociálny a kultúrny fond SOZA. Ďakujeme!

Zdroj: TS, divadlo ZáBaVKa

Tituly Divadla ZáBaVKa nájdete na spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*