Audioknihy nie sú v karanténe, Supraphon ponúka audioknihy zdarma!

Audioknihy nie sú v karanténe, Supraphon ponúka audioknihy zdarma!
20. marca 2020 spinaker
  • Domáce

Na ústa rúška, do uší audioknihy! Supraphon ponúkne každý týždeň niekoľko audiokníh zdarma.

V dňoch karantén a obmedzenia pohybu obyvateľstva prichádza vydavateľstvo Supraphon so špeciálnou ponukou, ktorou chce pod heslom „Radosť z počúvania“ prispieť k optimistickejšej atmosfére v domácich karanténach. Každý týždeň ponúkne na webe Supraphonline.cz na stiahnutie niekoľko audiokníh zdarma. Vybrané nahrávky patria do zlatého fondu Supraphonu a prinášajú v podaní tých najlepších hercov príbehy plné dobrodružstva, statočnosti, lásky a nádeje, ktorá nikdy neumiera…

V prvej kolekcii prinášajúcej zábavu a rozptýlenie pre celú rodinu poslucháči nájdu:

– Neodolateľný anglický humor v románe spisovateľa Jerome Klapku Jerome Tři muži ve člunu v kongeniálnom podaní Miroslava Horníčka.

– Legendárne dobrodružstvo Karla Maya Vinnetou, ktoré v skvelej audio dramatizácii majstrovsky ro-zohrali Boris Rösner, Petr Kostka, Rudolf Hrušínský a Radoslav Brzobohatý.

– Príbeh najslávnejšieho stroskotanca všetkých čias v románe Daniela Defoa Robinson Crusoe s vynikajúcim hereckým stvárnením Jiřího Adamíru, Jaroslava Kepku, Ladislava Peška a Martina Růžka.

– Pohádky Boženy Němcovej a Karla Jaromíra Erbena. Štvoralbum obsahuje perly pre najmenšie deti (O Budulínkovi, O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce), humorné rozprávky pre mladších školákov (Čert a Káča, Kmotr Matěj, Jak se Honzík učil latinsky) i veľkú dramatizáciu rozprávky O bílém hadu, ktorá má šancu zaujať aj dospelých poslucháčov.

Nastav uši, stiahni zdarma a počúvaj štyri skvelé audioknihy: ► www.supraphonline.cz

Výber audiokníh nájdeš aj na www.spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*