Alan Murin uzatvára svoju debutovú trilógiu so záverečným EP s názvom “19 98”.

Alan Murin uzatvára svoju debutovú trilógiu so záverečným EP s názvom “19 98”.
3. decembra 2019 spinaker
  • Hip-hop/Rap
  • Domáce

Vydaním tretieho EP je zavŕšený Alanov zrod na hudobnej scéne, nakoľko mená jednotlivých EP znázorňujú reálny čas, deň a rok Alanovho narodenia.
Aj toto EP vzniklo v klasickom tandeme Alan Murin a jeho spoluproducent Charlie Leslie (MVMMTH). Všetky nové skladby pripravovali počas štúdia v Londýne.

Autenticita je pre Alana veľmi dôležitá, preto sa neskrýva za iné mená, používa svoje občianske meno, odhalil nám svoj dátum narodenia, čas, jeho texty odhaľujú svet, v ktorom sa pohybuje, a ľudí, ktorí mu prichádzajú alebo odchádzajú zo života.

Alan Murin predstavuje EP “19 98”:
Ako prvá je na EP skladba menom “ČAS”

V čase, keď som písal túto skladbu, prežíval som chaotické obdobie. Donútilo ma to uvedomiť si čo sú moje životné kotvy a prístavy, na ktoré sa môže spoľahnúť. Snažím sa v nej ukázať ľudskosť, nedokonalosť a to, že naozaj nežijeme večne a preto sa snažme vážiť si a užívať si to, čo máme.

Druhá je skladba “U.I.” (unikát inovatívny)


Rešpekt pre všetkých, čo v živote niečo dokázali a nebáli sa ísť proti prúdu, keď to tak cítili. Práve preto, že si takýchto ľudí veľmi vážim, chcem textom podporiť všetkých, ktorí cítia, že chcú niečo dokázať, robiť to, čo milujú a naplniť tak svoje sny.

Skladba je “SR C” (srdce)

Je to výpoveď z milostného života. Keď nemôžete dostať niekoho z hlavy. Až tak, že sa začne človek na seba hnevať, lebo ani či by to bolo lepšie. Asi to poznáme všetci….

Túto trilógiu môžeme považovať za jedinečný počin, nakoľko nie je obvyklé, aby nový interpret za prvé štyri mesiace predstavil deväť skladieb. 21.11 sa svojim fanúšikom Alan predstavil po prvý krát naživo. Ako predskokan skupiny MIRAI na ich koncerte v bratislavskom Ateliéri Babylon. Spolu s ním vystúpili spoluproducent Charlie Leslie, gitarista Dávid Bílek, či tanečná skupina Mahhu Leaders a.k.a. M. A. Hip Hop Unit.

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*