Alan Murin predstavil kontroverzný klip k skladbe “Srdce”. Zahral si v ňom psychopata!

Alan Murin predstavil kontroverzný klip k skladbe “Srdce”. Zahral si v ňom psychopata!
18. mája 2020 spinaker

Alan Murin predstavil kontroverzný klip k skladbe “Srdce”. Zahral si v ňom psychopata!

  • Pop/Rock
  • Domáce

Talentovaný 21-ročný hudobník Alan Murin sa rozhodol potešiť fanúšikov novým videoklipom k skladbe “SR C” (Srdce). Vizuál klipu, ktorým si mladý muzikant splnil sen, však pravdepodobne vyvolá zmiešané pocity. Alan vždy chcel byť aspoň na chvíľu hercom, no a tu si strihol hneď extrémne náročnú úlohu – psychopata. Klip dokonale  vyjadruje jeho pocity, keď v zahraničí, kde študuje, bojoval s emóciami – samotou a smútkom.

Alan Murin ani v časoch pandémie nezaháľa. Pre svojich fanúšikov pripravil dokonalú lahôdku. K skladbe “SR C” (Srdce) nakrútil videoklip, ktorý ich má tak trochu šokovať.

„Tému videoklipu sme chceli poňať netradične a dúfam, že v ľuďoch vyvolá pocity, ktoré by pri tejto pesničke nečakali. Verím, že vizuál tejto piesne bude mať dobré ohlasy a prekvapí fanúšikov vo všetkých aspektoch. Zábery sme nahrávali v Záhorskej Bystrici, kde som vyrastal, a v Ružinove, kde sme natrafili na perfektné garážové priestory, ” vraví Alan Murin.

Alan v klipe hrá hlavnú postavu a nie hocijakú! S pomocou tímu TRUESELF RECORDS a Petra Balenta z Cesar Production sa snažili zachytiť jeho emocionálny stav, keď sa cítil nanič. Alan totiž študuje vo Veľkej Británii na prestížnej Point Blank Music School a skladba “SR C” (Srdce)  vznikla po rozchode s jeho láskou, s ktorým sa musel vyrovnávať sám v ďalekej cudzine.

„Myšlienkou videoklipu bolo zachytiť môj mentálny stav v období, keď som prežíval boj so svojimi emóciami a racionálnym rozumom. Vždy som mal sen stať sa hercom aspoň na jeden deň. Tentokrát to vyšlo a dostal som možnosť zahrať si psychopata. Scenár som vymýšľal tak, aby fanúšikov príjemne šokoval. Nikdy nezabudnem na zhruba 80 seknutí sekerou kvôli jednému záberu,“ dodáva Alan Murin.

Skladba “SR C” (Srdce) je na Alanovom EP 19 98, ktoré vyšlo v decembri minulého roka. Rozpráva príbeh nešťastnej lásky, ktorou si prešiel v živote asi každý a možno práve preto sa tento song  stal okamžite hitom medzi fanúšikmi a mal najväčší výtlak spomedzi všetkých pesničiek.

„Chcel som nakrútiť filmový videoklip s príbehom, ktorý bude kolísať na hranách sarkastickej komédie s hororovou atmosférou. Túžil  som vymyslieť niečo nové, čo vyvolá v ľuďoch otázky. Pri všetkých videoklipoch sme sa doteraz zamerali na môj každodenný život a mal som pocit, že potrebujem dať fanúšikom niečo nové,” uzatvára Alan Murin.

Alan Murin má 21 rokov a pochádza z Bratislavy. Alan je slovenský spevák, textár a producent. Hudbe sa venuje od 15-tich rokov, svoje prvé demo skladby vydával už v roku 2017. Najskôr pôsobil pod pseudonymom „Sane“. Po skončení strednej školy sa rozhodol pokračovať v štúdiu na vysokej škole v Londýne so zameraním na hudobnú produkciu a zvukové inžinierstvo. V súčasnosti popri štúdiu investuje celú energiu do budovania svojej hudobnej kariéry na Slovensku.

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*