DomácePop/Rock

Aktuálny víťaz ankety OTO, hudobná skupina Peter Bič Project vyráža na turné.

By in Pop/Rock, Domáce

Aktuálny víťaz ankety OTO, hudobná skupina Peter Bič Project vyráža na turné.

  • Pop/Rock
  • Domáce

V sobotu 5. septembra si z gala večera OTO v kategórii Hudobná skupina odniesli zlatú sošku. Ako povedal Peter Bič : „Verím, že čoskoro to s fanúšikmi oslávime na koncertoch, na našom Labyrint Tour, aby sme im aj takto mohli poďakovať za priazeň a podporu.

Labyrint Tour sa začína už 9.septembra v Trnave, pokračuje v Bratislave, ďalej Zvolen, Trenčín, Martin a nakoniec Košice.

Ďakujem ešte raz, všetkým, ktorí nám poslali svoj hlas. Je to neopísateľný pocit, cenu OTO sme získali po prvýkrát. Tešíme sa na ľudí na koncertoch, aby sme im to mohli povedať aj osobne“, hovorí Peter Bič. „Všetko pozorne sledujeme, celú situáciu okolo korony, a naše koncerty budú spĺňať všetky odporúčania a nariadenia. Veľká zmena nastáva v Bratislave, kde sa presúvame do exteriéru, aby sa ľudia cítili pohodlne a bezpečne, a tiež aby sme splnili odporúčania úradov.

Koncert Peter Bič Project sa v Bratislave uskutoční v InPark Viedenská cesta 7, Bratislava o 20:00. Pôvodne zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti.
Vopred ďakujeme všetkým za pochopenie, žiaľ až príliš veľa sa toho dnes mení doslova z minúty na minútu“. uzatvára Peter.

Peter Bič Projekt – Labyrint Tour 2020 sa uskutoční v týchto mestách a miestach:

Tituly Peter Bič Project nájdete na www.spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*