DomácePop/Rock

Adam Ďurica vydáva dva nové videoklipy, a uzatvára kapitolu albumu “Naše Hriechy”.

By in Pop/Rock, Domáce

Adam Ďurica vydáva dva nové videoklipy, a uzatvára kapitolu albumu “Naše Hriechy”.

  • Pop/Rock
  • Domáce

Adam Ďurica pripravil na koniec prázdnin ešte 2 videoklipy zo svojho úspešného albumu NAŠE HRIECHY a uzatvára tak jeho kapitolu.

„ Videoklipy sme natočili na skladby Každý deň a Von. A bude to taká pomyselná bodka za týmto albumom. I keď sme toto leto dosť koncertovali, podarilo sa nám na pár dní dostať do štúdia. Trochu si oddýchnúť od kolotoča cestovania, koncertov.Konečne sme sa s chalanmi stretli, v kľude, kedy sme sa mohli venovať hudbe a nahrávaniu. Začali sme pracovať na nových trackoch. Ale stále som cítil, že sme ešte nevyčerpali všetko, čo sme dali do albumu NAŠE HRIECHY, a tak sme s Lacom Rychtarikom urobili hneď dva videoklipy “ hovorí Adam

Každý deň a Von tak uzatvárajú úspešnú kapitolu v Adamovej tvorbe, ktorú postupne zmapuje aj vo výberkovka jeho hitov. Tá je pripravená na jeseň tohto roka.

„ Nerád by som sa opakoval, ale ako som už veľakrát hovoril, s každým albumom, alebo len piesňou prichádza nová kapitola, nová podoba či poloha, ktorá nás stále niekam posúva. A to je dobre, lebo zostávať pridlho na jednom mieste tiež nie dobré. Takže na koniec septembra máme už naplánovaný nový singel.“ uzatvára Adam.

Zdroj: TS, Universal Music

Tituly Adama Ďuricu nájdete na spinaker.sk

Recenzie

Napísať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*